Nasıl bu siteden faydalanabilirim?


 

 

Nasıl  bu siteden faydalanabilirim?

  

Sitemiz bir üyelik sistemi ile çalışıyor. Eğer  siz de, İngilizce’yi  iki ayda öğrenmek   veya çocuğunuzu " Çocuklar için Online İngilizce "  ve/veya  " Çocuklar için Online Rusça " sistemlerimizden faydalandırmak istiyorsanız, sitemize  üye oluyorsunuz. Ürünümüzü/ürünlerimizi satın aldıktan ve böylece üyeliğiniz aktif öğrenime açıldıktan sonra, sitemize e-mail adresinizle ve şifrenizle girerek, sitemizin içerisinde bulunan öğrenim ünitelerinden  İngilizce’yi öğrenmeye veya çocuğunuzu " Çocuklar için Online İngilizce " ve/veya " Çocuklar için Online Rusça " audio/visual ( görsel/işitsel) sistemlerinden faydalandırmaya başlıyorsunuz.Bu satın alma işlemi  kredi kartı (İş Bankası ve Ziraat Bankası maximum kredi kartlarına peşin fiyatına 5 aya kadar taksitle ) veya havale/eft  şeklinde gerçekleşiyor.

.

Sitemize "üye ol " girişinden  girdiğinizde ilk olarak karşınıza, üyelik bilgileri sayfası çıkmaktadır. Üyelik bilgileri sayfasına e-mail adresinizi, şifrenizi, adınızı, soyadınızı, doğum tarihinizi, telefon numaranızı, cinsiyetinizi girdikten sonra üye oluyorsunuz. Üyeliğiniz tamamlandıktan hemen sonra  karşınıza ürün sayfamız çıkıyor. Ürün sayfamızda “Yetişkinler için İngilizce Eğitimi” , “Çocuklar için Online İngilizce “ ve “ Çocuklar için Online Rusça” ürünleri bulunmaktadır.  " Yetişkinler için İngilizce Eğitimi" ürünümüzün fiyatı KDV dahil  299.- TL, “Çocuklar için Online İngilizce” ve “ Çocuklar için Online Rusça” ürünlerimizin fiyatları KDV dahil 149.- TL’dir. Siz istediğiniz ürünün yanındaki “Satın Al” butonuna tıklıyorsunuz ve akabinde ürünümüzü satın alabilmek için, ekranda fatura bilgisi için dolduracağınız boş alanlar ortaya çıkıyor. Bu boşlukların yanlarında * olanlarını dolduruyorsunuz. Diğerleri isteğinize kalmış. Bu bilgileri doldurduktan sonra sağ aşağıda ürünün fiyatını görüyorsunuz. Hemen sol tarafta seçmeniz gereken ödeme tipleri var: Kredi kartıyla veya havale/eft ile ödeme. Eğer kredi kartını seçerseniz kart bilgilerinizi girdikten sonra "İleri" butonuna tıklayarak devam ediyorsunuz. Yeni açılan sayfada fatura bilgilerinizi, ürünün fiyatını ve sayfanın en aşağısında kredi kartı bilgilerinizi görüyorsunuz. Eğer onaylarsanız ve kredi kartınız da ödemeye müsaitse, ödeme gerçekleşiyor ve üyeliğiniz hemen aktif öğrenime açılıyor. Artık sitemize e-mail adresiniz ve şifrenizle girip, sistemin içerisindeki İngilizce öğrenme ünitelerinden veya  audio-visual (görsel/işitsel) eğitimden faydalanabilirsiniz. Eğer havale/eft ile ödemeyi tercih ederseniz, aşağıda açılan pencerenin içerisinde  bulunan  bankaların hangisine havale/eft'yi yapmak istiyorsanız  yanındaki daireyi  işaretliyorsunuz  ve "İleri" butonuyla devam ediyorsunuz. Yeni açılan sayfada fatura bilgilerinizi , ürünün fiyatını ve havale/eft yapacağınız bankanın hesap numarasını göreceksiniz . Onayladığınız takdirde siparişiniz tamamlanmış olacaktır. Siparişiniz hemen tarafımıza ulaşacak ve siz de ilgili bankaya havale/eft'yi yaptıktan sonra en geç 24 saat içinde üyeliğiniz aktif öğrenime açık hale getirilecektir. Herhangi bir sebeple  açılmadığı şartlarda lütfen muratilatourism@isbank.net.tr  e-mail adresimize  maille ulaşabilir  veya 0216-4186130 şirket telefonumuzu veya 0532-2719486 Murat Tuğutlu'nun cep telefonunu arayabilirsiniz. 

Sitemizden faydalanmanız ömür boyu. Siz veya çocuğunuz internet üzerinden istediğiniz zaman sisteme girip çalışabileceksiniz. Zaman içerisinde farklı lisanlar da sitemizi renklendirecek. Ancak diğer lisanlar devreye girdiğinde, her bir farklı lisan için farklı üyelik ücretleri de devreye girecek. Yani her yeni bir lisan yeni bir ilave satın alma  anlamında demek.

Saygılarımla,

Murat Tuğutlu

Kapat