Nasıl Bu Siteden Faydalanabilirim?


 

  

Sitemiz bir üyelik sistemi ile çalışıyor. Eğer siz de, İngilizce’yi iki ayda öğrenmek istiyorsanız, sitemize üye oluyorsunuz. Ürünümüzü satın aldıktan ve böylece üyeliğiniz aktif öğrenime açıldıktan sonra, sitemize e-mail adresinizle ve şifrenizle girerek, sitemizin içerisinde bulunan öğrenim ünitelerinden İngilizce’yi öğrenmeye başlıyorsunuz. Bu satın alma işlemi kredi kartı veya havale/eft  şeklinde gerçekleşiyor. (Axess, Bonus, Maximum, World, Paraf, Cardfinans, Bankasya kredi kartlarına 5 aya kadar vade farksız taksit imkanı)

Sitenin sağ üst köşesinde bulunan "Üye ol " butonuna tıkladığınızda, ilk olarak karşınıza, üyelik bilgileri sayfası çıkmaktadır. Üyelik bilgileri sayfasına e-mail adresinizi, şifrenizi, adınızı, soyadınızı, doğum tarihinizi, telefon numaranızı, cinsiyetinizi girdikten sonra üye oluyorsunuz. Üyeliğiniz tamamlandıktan hemen sonra karşınıza ürün sayfamız çıkıyor. Ürün sayfamızda “2 Ayda İngilizce Eğitimi” bulunmaktadır. "2 Ayda İngilizce Eğitimi" ürünümüzün fiyatı KDV dahil 299.- TL’dir. Siz ürünün yanındaki “Satın Al” butonuna tıklıyorsunuz ve akabinde ekranda fatura bilgisi için dolduracağınız boş alanlar ortaya çıkıyor. Bu boşlukların yanlarında * olanlarını dolduruyorsunuz. Diğerleri isteğinize kalmış. Bu bilgileri doldurduktan sonra, sağ aşağıda ürünün fiyatını görüyorsunuz. Hemen sol tarafta seçmeniz gereken ödeme tipleri var; kredi kartıyla veya havale/eft ile ödeme. Eğer kredi kartını seçerseniz kart bilgilerinizi girdikten sonra "İleri" butonuna tıklayarak devam ediyorsunuz. Yeni açılan sayfada fatura bilgilerinizi, ürünün fiyatını ve sayfanın en aşağısında kredi kartı bilgilerinizi görüyorsunuz. Eğer onaylarsanız ve kredi kartınız da ödemeye müsaitse, ödeme gerçekleşiyor ve üyeliğiniz hemen aktif öğrenime açılıyor. Artık sitemize, "Giriş" bölümünden e-mail adresiniz ve şifrenizle girip, sistemin içerisindeki İngilizce öğrenme ünitelerinden faydalanabilirsiniz. Eğer havale/eft ile ödemeyi tercih ederseniz, aşağıda açılan pencerenin içerisindeki İş Bankası hesap numaramıza havale/eft'yi göndermek için yanındaki daireyi işaretliyorsunuz ve "İleri" butonuyla devam ediyorsunuz. Yeni açılan sayfada fatura bilgilerinizi, ürünün fiyatını ve havale/eft göndereceğiniz İş Bankası hesap numaramızı göreceksiniz. Onayladığınız takdirde siparişiniz tamamlanmış olacaktır. Siparişiniz hemen tarafımıza ulaşacak ve siz de bankaya havale/eft'yi gönderdikten sonra en geç 24 saat içinde üyeliğiniz aktif öğrenime açık hale getirilecektir. Herhangi bir sebeple açılmadığı şartlarda murat@2aydaingilizce.com e-mail adresimize maille ulaşabilir veya 0532-2719486 Murat Tuğutlu'nun cep telefonunu da arayabilirsiniz. 

Sitemizden faydalanmanız ömür boyu. Siz ve/veya çocuğunuz internet üzerinden istediğiniz zaman sisteme girip çalışabileceksiniz.

2aydaingilizce.com

Kapat