Satın Alma , İade ve Hukuki Koşullar


2aydaingilizce.com tarafından hazırlanan Online İngilizce Eğitimi web sitesine hoş geldiniz. Bu sitede yer alan sayfalara giriş ve içerilen bilgilerin kullanımı aşağıda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ve içerilen hizmetleri kullanarak bu şartlar ile mutabık olduğunuzu ve aşağıdaki şartların sizin için de bağlayıcı olduğunu peşinen teyit etmiş oluyorsunuz.

2aydaingilizce, bu web sitesinde sağlanan eğitim hizmetlerinde, ürünlerde veya kullanım şartlarında, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda değişiklik yapma veya güncelleştirme  haklarını saklı tutar. Bu sitenin kullanımına devam ederek bu değişiklikleri de kabul etmiş oluyorsunuz.

HAKLAR

Bu sitede yer alan her türlü içerik ve eğitim materyalinin hakları 2aydaingilizce'ye aittir.

WEB SİTESİNİN KULLANIMI

Bu web sitesinde yer alan içerik ve eğitim hizmetini kullanmanız aşağıdaki şartlara bağlıdır.

  1. Bu sitede yer alan materyali sadece kendi kişisel eğitiminiz, bilgilenmeniz veya diğer ticari olmayan amaçlarla kullanabilirsiniz.
  2. Bu sitede yer alan materyali değiştirerek veya değiştirmeden kısmen veya tamamen sahiplenemezsiniz.
  3. Bu web sitesinde yer alan materyali, daha öncesinde 2aydaingilizce'nin yazılı iznini almaksızın, herhangi bir ticari amaçla veya yayınlama amacıyla kullanamaz veya kopyalayamazsınız.
  4. 2aydaingilizce'nin yazılı iznini almaksızın, "mirror" veya "frame" tekniğiyle bu web sitesinin herhangi bir kısmını başka bir alanda yayınlayamazsınız.
  5. Bu web sitesine bir ara sayfa ile, tekrar yönlendirme yaparak, splash sayfası sokarak veya diğer bir vasıtayla link yapamazsınız.

2aydaingilizce, bu şartlara uymayan veya diğer kullanıcıların haklarına tecavüz eden kullanıcıların web sitesine erişimini engelleme haklarını kendisinde saklı tutar.

KAYIT, KULLANICI HESAPLARI, ŞİFRELER VE GÜVENLİK

Bu web sitesinde sağlanan eğitim hizmetlerinin kullanımı için kayıt yaptırmanız ve bir hesap açmanız gerekiyorsa, bu kayıt sürecini, kayıt formunda istenen bilgileri tam ve doğru olarak sağlamanız şarttır. Ayrıca bu bilgilerde değişiklik olduğu takdirde ilgili kayıt formuna girerek ilgili bölümlerde bilgilerinizde değişiklik yaparak bilgileri güncel tutmayı kabul etmiş oluyorsunuz.  Şifrenizi gizli tutmakla mükellefsiniz. Ayrıca, sizin hesabınız ile yapılan bütün işlemlerden tamamıyla sorumlu olduğunuzu da peşinen kabul ve teyit ediyorsunuz. Bu anlaşmayı okuyarak şifrenizin veya hesabınızın haksız kullanımı durumunda 2aydaingilizce'yi hemen bilgilendirmeyi kabul ediyorsunuz. 2aydaingilizce, hesabınızın veya şifrenizin başkası tarafından kullanımı nedeniyle, bilginiz olsun veya olmasın, oluşacak zararınızla ilgili herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Ancak, hesabınızın veya şifrenizin başka bir kişi tarafından kullanımından 2aydaingilizce  veya başka bir kişi veya kuruluş zarar görürse, bu zarardan siz sorumlu tutulabilirsiniz. Hesap sahibinin izni olmaksızın başka bir hesabı kullanmanız yasaktır.

GARANTİ KOŞULLARI

2AYDAİNGİLİZCE  VE SİZİN ARANIZDA YAPILAN AYRI BİR ANLAŞMA AÇIKÇA BELİRLENMEDİĞİ SÜRECE BU WEB SİTESİNDEN EDİNİLEN BÜTÜN İÇERİK VE EĞİTİM HİZMETİ SİZE OLDUĞU HALİYLE SAĞLANMIŞ OLUP, HERHANGİ BİR AMACA UYGUNLUK AÇISINDAN VEYA BAŞKA BİR AÇIDAN HERHANGİ BİR GARANTİYE TABİ DEĞİLDİR.

2AYDAİNGİLİZCE, HİÇBİR ŞEKİLDE TARAFINIZ VEYA BAŞKA BİR ÜÇÜNCÜ KİŞİ TARAFINDAN BU WEB SİTESİNE ERİŞİM VEYA BU WEB SİTESİNİN VEYA BU WEB SİTESİNDEN LİNKLE YÖNLENDİRİLMİŞ BAŞKA BİR WEB SİTESİNİN VEYA BU WEB SİTESİNDE YER ALAN HİZMETLERİN KULLANIMI VASITASIYLA UĞRANILMIŞ DOLAYSIZ VEYA DOLAYLI BİR ZARARDAN, GELİR VEYA BAŞKA BİR ZARARDAN SORUMLU TUTULAMAZ.

 

 
SATIN ALMA :
 
 
Ürünümüzü satın almak için, ödemelerinizi sitemizde belirttiğimiz (kredi kartları, banka havalesi/eft) ödeme seçenekleri ile yapabilirsiniz

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde  üyeliğiniz anında  aktif öğrenime açılacaktır. Havale/eft  ödemelerinde en geç, ödemenin yapıldığı günün ertesi günü üyeliğiniz aktif öğrenime açılacaktır.

Havale/eft ile ödemelerde sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Havale/eft  işlemleri sırasında ilgili kurum tarafından talep edilebilecek "masraf" vb. ücretlerin karşılanması tamamen üyemize  aittir.

Ödeme işlemini yaparken adınızı, soyadınızı, telefonunuzu ve Sipariş Numarasını mutlaka belirtiniz.

Bir hafta (7 Gün) içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

Bu site üzerinden satılan ürün  "hizmet/eğitim" kategorisinde bulunmakta, ürünün fiyatı ödendikten sonra üyeliğiniz aktif öğrenime açılmakta ve siz de e-mail adresiniz ve şifrenizle sitemize girerek, sitemizin içinde bulunan eğitim ünitelerini çalışarak bu hizmete sahip olmaktasınız. Aksi belirtilmedikçe kullanıcıya herhangi bir kutu, yazılım veya benzeri bir ürün postalanmayacaktır.

 

İPTAL VE İADE

Tüm kullanıcıların, "2aydaingilizce" Eğitim Sistemine başlamadan önce Örnek Gramer ve Örnek Kelime Sayfalarını incelemeleri gerekmektedir. Bu inceleme, " 2aydaingilizce"nin ne olduğu, sunulan eğitim hizmetinin hangi bileşenlerden oluştuğu ve sistemin işleyişi hakkında kullanıcının bilgi sahibi olması için yapılmalıdır. 2aydaingilizce'den eğitim hizmeti satın almaya karar vermiş olan kullanıcılar; Örnek Gramer, Örnek Kelime Sayfalarını incelemiş, sunulan hizmeti ve bu hizmeti oluşturan bileşenlerin ne olduğunu anlamış ve dolayısıyla  bu ürünü beğenmiş demektir. 2aydaingilizce'den  yapılan alış veriş tamamen kullanıcının bilinci dahilinde gerçekleşen bir eylemdir. Bu nedenle satın alınan eğitim hizmetinin iptali veya iadesi söz konusu değildir.2aydaingilizce'nin kullanıcısı olmaktan doğan, doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkabilecek, nedensel veya tesadüfî gelir ve menfaat kayıpları veya  işe zorunlu ara verilmesi gibi durumlardan 2aydaingilizce kesinlikle sorumlu tutulamaz. 2aydaingilizce  olduğu şekli ile kullanıcıya sunulmuş olup, yukarıda bahsedilen durumların meydana gelmeyeceğini veya içeriklerin tam, doğru ve kullanışlı olduğunu taahhüt etmez. Yine 2aydaingilizce  hiçbir şeye bağlı olmaksızın içeriğinin bir kısmını değiştirmeye veya yenisini eklemeye yetkilidir.  

Kapat